სამართლიანი არჩევნები უსახლკაროთა თავშესაფრის შექმნის ინიციატივას უერთდება
სამართლიანი არჩევნები უსახლკაროთა თავშესაფრის ინიციატივას უერთდება. თბილისში იხსნება თავშესაფარი ყველაზე გაჭირვებული, უსახლკარო და მრავალშვილიანი ოჯახებისთვის, რომლებსაც მცირეწლოვანი ბავშვები ყავთ და ზამთარში ქუჩაში ცხოვრობენ.
უსახლკაროთა თავშესაფრისთვის კერძო პირმა ორგანიზაცია "იდენტობას" 80 კვ.მ ფართი უსასყიდლოდ გადასცა. თუმცა ფართი გასარემონტებელია და მოსაწესრიგებელი. თავშესაფრის გახსნისთვის "იდენტობას" მოხალისეთა დახმარება სჭირდება. მათ შორის ერთ-ერთი ორგანიზაცია, რომელიც თავშესაფრის შექმნის იდეის მონაწილეა, არის "სამართლიანი არჩევნები".
ფინანსური დახმარების მსურველებისთვის შეიქმნა სპეციალური ანგარიში. ყოველი თვის ბოლოს, “იდენტობა” გამოაქვეყნებს შემოწირული და გასული თანხების ანგარიშს.
IBAN/ბანკის კოდი: KSBGGEEGE22
Acc. #|ანგარიშის ნომერი: GE95KS0000000360800598
Acc. Name|ანგარიში: “Subaccount 2013” | ”ქვეანგარიში 2013”
Acc. holder|ანგარიშის მფლობელი: “Identoba” |ააიპ ”იდენტობა”
Bank name|ბანკის სახელი:
JSC KOR Standard Bank, Tbilisi. |კორსტანდარტ ბანკი
Bank address|ბანკის მისამართი: Any Branch| ნებისმიერი ფილიალი
დამატებით, კითხვებისათვის დაგვიკავშირდით ტელეფონის ნომერზე (+995 32) 230 56 14 ან მოგვწერეთ info@identoba.com (წერილის სათაურში მიუთითეთ სიტყვა “თავშესაფარი” ან “tavshesafari”

ISFED joins the initiative about homeless shelter to be opened in Tbilisi for poor, homeless families with many children including infants and live in the streets in winter.
A private person provided 80sq.m. space to organization Identity free of charge for the homeless shelter; however, the space is in need of capital repairs. To open the shelter Identity needs assistance of volunteers. ISFED is one of the organizations who have contributed to the idea of opening a homeless shelter.
A bank account has been set up for those willing to help. At the end of every month Identity will publish statement about funds donated and expenses made.
IBAN: KSBGGEEGE22
Acc. #: GE95KS0000000360800598
Acc. Name: “Subaccount 2013”
Acc. Holder: “Identoba”
Bank name
JSC KOR Standard Bank, Tbilisi.
Bank address: Any Branch
For any additional questions please call us at (+995 32) 230 56 14 or send an e-mail to info@identoba.com (please, indicate “shelter” in subject line)